Фільм Дикий Білл (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У цьому фільмі розгортається справжня драма. Після восьмирічного ув’язнення в тюрмі, нашому головному герою стало відомо, що його діти вже не живуть з мамою. А дітям всього одинадцять і чотирнадцять років. Старший син по імені Дін виховує свого молодшого брата Джиммі. Спецслужби вважають, що дітям буде краще в дитячому будинку, так як їх батько звільнився з в’язниці. Однак у батька є шанс, у нього є цілий тиждень щоб довести всім, що він абсолютно безпечний чоловік. Але у долі на Білла зовсім інші плани. Він знову вчиняє злочин після якого знову повертається за ґрати.

Зробив він це, щоб довести своєму синові, що він йому відданий. Основну частину свого життя Бив провів далеко від своїх дітей за гратами. Через 8 років укладений Білл, достроково звільнений з колонії за хорошу поведінку, дізнається що його діти 11 і 14 років не проживають більше з матір’ю. Вона їх кинула і втекла. Його зустрічають діти — Дін і Джиммі, які не очікували, що його випустять передчасно, так і пристосувалися покладатися тільки один на одного.

За маленьким Джиммі намагається доглядати його старший брат Дін замінюючи йому батьків, він знайшов собі роботу на будівництві, де кожен день після навчання заробляє на життя. Фільм Дикий Білл 2011 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Декстер Флетчер
В ролях: Чарлі Крід-Майлз, Уілл Поултер, Семмі Вільямс, Іван Реон, Шарлотта Спенсер, Рейн Райан, Марк Уоррен, Пітер МакКейб, Морган Уоткінс, Радослав Каїм


загрузка...