загрузка...


Головний герой фільму, красень, веселун, улюбленець дівчат, навчається в університеті на архітектора, а у вільний час грає на барабанах. Хоча у Бариш багато дівчат одружуватися він не збирався, до того часу, поки не зустрів у коридорі Фюсун. Дівчина враз запала у його серце, але хлопець навіть не знає як її відшукати. Доклавши чималі зусилля, він все ж таки знаходить свою красуню, але отримує відсіч, адже дівчина думає лише про навчання. Але герой фільму «Дикий мед» не збирається відступати, він включає всю свою чарівність, вміння зачаровувати дівчат і, нарешті, домагається свого.

Фюсун відповідає взаємністю на його почуття. Залицяння триває не довго і незабаром закохані одружуються. Починається сімейне життя, все як у казці, обидва неймовірно щасливі і думають, що так буде завжди,але одного разу відбувається подія, що призвела до закінчення щасливої казки. Пара ніяк не могла народити дитину з-за цього відносини трохи погіршилися, Фюсун навіть подумала ненадовго виїхати. Однак у цей вечір відбувається неймовірна подія, Бариш зникає. Його машину знаходять на краю гори, але самого Баришу в ній немає. Фільм Дикий мед (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поліція і всі родичі думають, що він покінчив з собою. Тільки Фюсун впевнена, що такий життєлюб, як її чоловік, ніколи б не зважився на такий крок. Дівчина оголошує, що її чоловік повернеться.

Режисер: Ali Bilgin
В ролях: Чагатай Улусой, Leyla Lidya Tugutlu, Хусейн Авні Даньял, Мустафа Авкиран, Лачин Джейлан, Назан Кесал, Торпак Саглам, Baris Aytac, Zafer Akkoyun, Kivilcim Ural

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress