Фільм Дилда (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ія-колишня фронтовичка, що отримала в боях важку контузію, що нагадує про себе регулярно малоприємними симптомами. Коли завершилася війна, молода Ленінградка повернулася додому, не чекаючи побачити настільки гнітючу картину. Північна столиця стала невпізнанною після довготривалої блокади і нальотів ворожих бомбардувальників. Під обстрілами постраждали міські будівлі, зруйновані всі комунікаційні лінії. З колишніх сусідів багато хто помер від голоду в блокадні роки або загинули на фронтах. Ленінградці потроху відходять від шоку і починають відновлювати місто з руїн. Люди намагаються звикнути до відсутності бомбардувань, налагодити мирне існування.

Однак душевні рани залишаються невиліковними, неможливо стерти епізоди страшних подій, що відобразилися міцно в пам’яті. Ія влаштовується працювати санітаркою в переповнений пацієнтами госпіталь. На лікарняних ліжках знаходяться дуже різні особистості, які перенесли величезні страждання. Фільм Дилда (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дівчина намагалася забути жахливі картини пережитих випробувань, але присутність тяжкопоранених фронтовиків не дозволяє відволіктися від хворобливих спогадів. Одночасно їй потрібно піклуватися про маленького сина, якого доводиться іноді приводити на роботу.

Режисер: Кантемір Балагов
Актори: Вікторія Мірошниченко, Василиса Перелигіна, Андрій Биков, Ігор Широков, Костянтин Балакірєв, Ксенія Кутепова, Ольга Драгунова, Тимофій Глазков


загрузка...