Трилер «Дім, який побудував Джек» повідає глядачеві історію про серійного вбивцю, який захоплюється архітектурним мистецтвом. Центральним персонажем виступає чоловік на ім’я Джек. Його Професія-Інженер, мріє він про кар’єру архітектора, А на ділі справжнісінький серійний маніяк. Він бажає побудувати будинок, і в цей же час вбиває людей. Від його рук за 12 років загинуло майже шістдесят осіб. Своїми жертвами зловмисник частіше вибирає жінок, причому красивих. Він сам каже, що вбивати їх легше, ніж чоловіків. Першою жертвою стала симпатична жінка, яку він підвозив на своєму автомобілі.

Після того, як він витонченим способом розправився з нею, хлопець не став розсудливим, а навпаки, відчув смак до крові і тортурам. З кожним разом тортури ставали все жорсткіше і винахідливіше. З тіл маніяк почав робити навіть невеликі інсталяції. У кінокартині головний герой знаходиться в діалозі з закадровим співрозмовником-Верджем. На його прохання він розповідає про найяскравіші вбивства в практиці. Їх п’ять. З бесіди глядач дізнається і причини, які спонукали хлопця стати злочинцем.

Роздуми про вбивство, як про якусь частині творчості, про схожість творців і зачинателів геноциду на ці теми будуть суперечки і міркування в кінострічці. Фільм Дім, який побудував Джек (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ларс фон Трієр
Актори: Метт Діллон, Бруно Ганц, Ума Турман, Шиван Феллон, Софі Гробель, Райлі Кіо, Джеремі Девіс, Едвард Спелірс, Девід Бейлі, Ю Джі-тхе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress