Керем – молодий хлопець, який живе звичайній життям. Він по-справжньому щасливий, тому навіть не думає про те, що потрібно щось змінювати. Головний герой займається улюбленою справою, а саме декорує різні предмети. Це дійсно приносить йому масу задоволення, і він щасливий, що вибрав саме такий життєвий шлях. З-за спокійною професії у нього тихе і розмірене життям, яка йому найбільше до душі. У Керема є кохана дівчина, заради якої хлопець готовий піти на будь-які подвиги. Вони зустрілись зовсім випадково, але саме тоді зрозуміли, що це любов з першого погляду, і вони готові присвятити один одному все своє життя.

Це так і виявилося, тому молоді люди почали планувати довгождане весілля. Зовсім скоро головні герої повинні були зв’язатися шлюбними узами, але цього не сталося з певних причин. Справа в тому, що молода парочка потрапила в серйозну автомобільну катастрофу. Керему вдалося вижити, а його дівчина померла від отриманих травм. Після цієї трагедії головний герой навіть не уявляв, як йому жити далі. Він занурюється в депресію, яка з кожним днем починає поглинати його все глибше. Фільм Діти довірені тобі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В якийсь момент хлопець вирішує відправитися в невеликий будиночок, який знаходиться в тихому і спокійному місці. Там він хоче знайти спокій, але незабаром Керем починає чути якісь дивні дитячі голоси, які нестямно просять про допомогу…

Режисер: Чаган Ырмак
В ролях: Енгін Акюрек, Хілал Алтинбилек, Шериф Сезер, Бирсен Дюрюлю, Осман Алкаш, Ерен Деврим

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress