загрузка...


Різноманітні елітні пансіони тільки на перший погляд здаються оплотом спокою, тиші і дисципліни. А насправді в них може панувати ще більший хаос, ніж в звичайних вуличних школах. І саме про це розповідає гостросюжетний фільм «Діти ночі», переносячи своїх глядачів в атмосферу закритого пансіону для дітей з вищого світу. Сімнадцятирічний Джуліо потрапив в цю школу зовсім недавно, але він вже встиг випробувати на собі насильство з боку старших учнів. Але скаржитися на них марно, адже місцеві педагоги занадто строго підходять до своєї роботи і можуть покарати не тільки винного, але і його жертву.

Тому юнак знаходить розраду в несподіваній дружбі зі своїм однолітком на ім’я Едоардо. Разом вони часто втікають ночами з пансіону і гуляють по лісових хащах, де і знайомляться з молодими повіями. У суспільстві цих легкодоступних дівчат хлопці відчувають себе більш спокійно і розслаблено, ніж в компанії примхливих, жорстоких і зарозумілих учнів школи.

Але незабаром Джуліо належить дізнатися, що навіть ці повії є частиною виховної програми, і всі педагоги пансіону постійно стежать за тими юнаками, які знайомитися з розпусними дівчатами. Фільм Діти ночі (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андреа Де Сіка
В ролях: Вінченцо Креа, Людовіко Суччо, Фабріціо Ронджоне, Юлія Соболь, Луїджі Біньоне, П’єтро Монфреда, Міхаель Бернхард Платтнер, Даріо Кантарелла

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress