Фільм Дитя (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой фільму «Дитя», хлопець на ім’я Кевін Люіс. Все своє дівицтво він прожив на півдні Лондона. Він ріс у досить неблагополучній і бідній сім’ї. З-за цього однолітки постійно знущалися і били його. Хлопчик ріс практично на вулиці і був наданий сам собі. Його життя змінилося, коли вчитель, бачачи страждання хлопчика наполягла на переведення в іншу школу. Саме там Кевін відчув себе щасливим. Він захопився спортом і в нього це не виходило погано, він навіть виборював нагороди. Після школи, вже подорослішавши, він заробив свої перші гроші і зрозумів, як вони даються.

Пізніше в його життя прийшла дівчина, яка любила його, але він не ставився до неї серйозно і думав, що це лише скороминущий зв’язок. Після цього благополучного часу у нього знову наступають невдачі: він втрачати свої бізнес і зазнає невдачі в боях. Тоді до нього і прийшов переосмислення життєвих цінностей, що головне в житті любов. Через деякий час Кевін все ж знаходить свою любов і створює з нею міцну сім’ю.

Про своє життя він написав книгу, в якій розписано все до найдрібніших подробиць. Саме із-за цієї книги до нього приходить слава, багатство і повагу. Фільм Дитя (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нік Моран
В ролях: Елфі Оуен-Аллен, Йоан Гріффіт, Руперт Френд, Наташа МакЭлхоун, Джеймс Фокс, Девід О’хара, Джоді Уіттакер, Тім Берк, Кейт Ешфілд, Бернард Хілл


загрузка...