Фільм Дива з небес (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чудова драма «Дива з небес» розповість глядачам незвичайну історію міцної віри в Божу благодать. Вона буде особливо корисна для перегляду тим, хто перебуває в складній життєвій ситуації, коли ми не можемо нею керувати, опускаються руки. Розповідь ведеться про щасливу сім’ю, яка складається з батьків і трьох чарівних дочок. Їх життя сповнене веселощів, оптимізму, дружелюбності і міцної любові. Але одного разу біля середньої дочки виявляють серйозне захворювання шлунково-кишкового тракту. Воно, на жаль, невиліковне, і з ним доведеться жити.

Тепер дружній родині належить пережити безліч неприємних днів, проведених в клініці і не втратити віру в одужання коханої дівчинки. Кожен день для батьків стає новим випробуванням. Але одного разу дівчинка, загравшись, залізла на дерево і впала з десятиметрової висоти. У непритомному стані її терміново доставили в лікарню. А при огляді виявилося, що дитина не тільки не отримав жодної травми, але і зцілився від тяжкої недуги, з якими повинен був прожити до кінця своїх днів. Фільм Дива з небес (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Цим випадком зацікавилася велика кількість журналістів, спочатку не повіривши в чудесне зцілення. Але батькам було все одно, адже їх молитви були почуті. Тепер вони разом зможуть насолоджуватися життям.

Режисер: Патрісія Ригген
В ролях: Дженніфер Гарнер, Кайлі Роджерс, Мартін Хендерсон, Брайтон Шарбино, Кортні Фанслер, Куїн Латіфа, Брайс Зенткович, Еухенії Дербес, Келлі Коллінз, Джон Керролл Лінч


загрузка...