Фільм-мюзикл «Дівчата мрії» — це історія про творчість музичної групи, тут розповідається про суперництво, дружбу і зраду, кохання і сімейних цінностях. Картина яскрава, життєва і запальна. Режисерові фільму Біллу Кондону добре вдалося показати дух тих часів, коли могли легко красти і переспівувати чужі пісні. Тоді приналежність до раси мала значно більший акцент, ніж зараз. Героїні мюзиклу мріють вийти на сцену, співати свої пісні та зацікавлювати аудиторію залу. Група, яка приїхала на вокальний конкурс молодих і талановитих в Нью-Йорк, привернула увагу хорошого продюсера.

Він запропонував дівчатам вигідний контракт і взяв їх під своє крило. Користуючись професійними методами розкручування новеньких, йому скоро вдається привести молоде тріо до популярності міжнародного рівня. Але, на жаль, ні слава, ні багатство не зробили дівчат щасливішими. Їм доводиться йти до мрії через безліч перепон, а не тільки через блиск мішури. Фільм Дівчата мрії (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Були в їх житті і втрати, але чого тільки не почнеш заради своєї мрії стати відомими. Долі співачок переплелися зі знаменитими людьми, але вони не забули про своїх сім’ях.

Режисер: Білл Кондон
В ролях: Джеймі Фокс, Бейонсе Ноулз, Едді Мерфі, Денні Гловер, Дженніфер Хадсон, Аніка Ноні Роуз, Кейт Робінсон, Шерон Лив, Хінтон Беттл, Мерайя Іман Вілсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress