Фільм Дівчина на краю (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кінострічка знайомить глядача із звичайною дівчиною на ім’я Ханна. Вона, як і всі однолітки мріяла про принца на білому коні – мужній, красивий, розумний і сміливий. І ось через час, героїня подумала, що знайшла того самого хлопця, з яким у неї все буде, як у казці. Головна героїня познайомилася з хлопцем онлайн в одній із соціальних мереж. Між ними зав’язалося спілкування, і герої ділилися один з одним усіма секретами. І незабаром вони зустрілися, але саме ця зустріч стала для Ханни фатальною. У реальності її принц виявився справжнім інтернет-маніяком, який жорстоко познущався над дівчиною після того, як втратив до неї інтерес.

Він виставив в Мережу безліч фотографій Ханни, які виставили її в принизливому світлі, тим самим оклеймив на все життя. Ці фото побачили друзі і батьки. Саме після цього дівчина на краю розчарування і сорому вирішує, що життя втратило всякий сенс. З такою ганьбою вона більше і з дому вийти не може, так як всі на неї показують пальцем. З кожним днем вона все сильніше впадала в депресію і втрачала впевненість у тому, що коли-небудь зможе змити з себе таку ганьбу. Батьки розуміли, що їй терміново потрібна допомога фахівців.

Саме тому оправляють доньку в реабілітаційний заклад, розташований глибоко в пустелі. Але чи зможуть допомогти Ханне або вона ніколи не поверне життя в колишнє русло? Фільм Дівчина на краю (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джей Силверман
В ролях: Тейлор Спрейтлер, Пітер Койот, Джил Беллоуз, Емі Прайс-Френсіс, Шейн Грехем, Елізабет Пенья, Емі Девідсон, Рекс, Маккензі Філліпс, Жізелль Бонілья


загрузка...