Фільм Дівчина в лісі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Психіка Грейс травмована дитячими спогадами про самогубство батька. Спроби дитини розібратися в сімейному конфлікті стають останньою передумовою до загибелі батьків. Подорослішавши, свідок суїциду продовжує вбачати власну провину у трагедії. Тимчасові божевілля розуму переслідують жертву, впритул наближають до злощасним подій, але поруч з коханим чоловіком настає довгоочікуване полегшення симптоматики. Джим націлений відвернути страждальника від сумних дум, пропонуючи влаштувати вилазку на природу. Задум партнера передбачає відлучення супутниці від боязні зброї.

Забираючись в серці похмурого лісу, пара стикається з конфузом. Ланцюжок неприємностей провокує фатальний постріл, і бачення закривавленого тіла Джима затьмарює туристичний похід. Перелякана жінка поспішає сховатися подалі від трупа, хоче викинути з пам’яті жахливий образ смерті. Події минулого тісно сплітаються з обставинами інциденту, провокують паніку заплутавшей одинаки. Раптово бідолаху відвідує виразний образ матері, предвестницы пробудження лісових монстрів. Фільм Дівчина в лісі (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Грейс спостерігає повстання демонів, намагається поквитатися з кривдниками нареченого, але не може відшукати рятівний маршрут до будинку. Прагнення знайти межу між примхами хворого розуму і реальністю стрімко згасає.

Режисер: Джеремі Бенсон
В ролях: Джульєт Рівз Лондон, Харизма Карпентер, Джеремі Лондон, Лі Перкінс, Джон Стілл, Shaun Benson, Rezia Massey, Lauren Bayleigh White, Рос Вільямс


загрузка...