Незабаром має відбутися черговий форум «Великої вісімки», на який збереться вся політична еліта світу. Лоуренс, працює радником міністра фінансів, активно готується до майбутнього саміту. Незадовго до відкриття форуму Лоуренс в кафе знайомиться з молодою дівчиною. Джина відразу сподобалася Лоуренсу і він пропонує їй скласти йому компанію на форумі, який повинен пройти в столиці Ісландії. Разом з Лоуренсом Джулія вирушає на зустріч лідерів країн Великої вісімки. Там їй належить почути те, що зазвичай говорять політики за щільно зачиненими дверима.

Лоуренс, працює консультантом міністра фінансів і наполегливо працює над підготовкою до міжнародного саміту. Головний герой давним давно вже вирішив піти з головою в роботу. Він дуже зайнята роботою, але при цьому самотній. Але через деякий час за сніданком чоловік знайомитися з привабливою дівчиною по імені Джина і вирішує запросити її на зустріч в Ісландії. Тут дівчина дізнається дуже багато і розуміє, про що ж лідери країн обговорюють за закритими дверима.

Джина не збирається мовчати, адже політикани збираються знайти на голод більше мільйона людей і вона висловлює свою точку думки. Фільм Дівчина з кафе (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Йейтс
В ролях: Білл Найі, Келлі Макдоналд, Меньок Дас, Ентон Лессер, Пол Ріттер, Кен Стотт, Федеріко Дзанни, Пенні Дауні, Деймон Янгер, Ніна Дегг Филиппусдоуттир

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress