загрузка...


Проведення часу підлітка з мексиканським корінням Адама, обмежується суперечками з місцевими служителями Закону, вживанням легких наркотиків, марними розмовами і шашками з особами протилежної статі. Так відбувається до того моменту, коли в Марфу, так називається їх населений пункт, раптово прибуває таємнича вільна художниця. Її призначення полягає в тому, щоб наповнити енергією порожнє існування жителів містечка. Вони обрали це містечко для свого штабу. Тому навколо постійно літає їх дирижабль з інфрачервоними камерами і за всіма спостерігає.

У Марфі, штат Техас, де розгортаються події у фільмі, я виявився випадково. Це дуже дивне місто. У ньому відбувається зіткнення різних культур — білих і афроамериканців, які народилися і виросли там. Крім того, в Марфі є велика станція прикордонного контролю з Мексикою. Вони обрали це містечко для свого штабу. Тому навколо постійно літає їх дирижабль з інфрачервоними камерами і за всіма спостерігає. Ще туди приїжджає порядно людей з Нью-Йорка, вони теж живуть окремо від місцевих. В результаті в Марфі постійно відбуваються якісь конфлікти, на грунті расизму або чого-небудь ще.

І ось я подумав, яке дитині рости тут. А потім я зустрів цю дитину, Адама Медіано, який погодився знятися в моєму фільмі. Його найбільша мрія — звалити до біса з цієї Марфи. Фільм Дівчина з Марфи 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ларрі Кларк
Актори: Адам медіа, Кейлан Бернетт, Мерседес Максвелл, Джонатан Веласкес, Індиго Раель, Джеремі Ст. Джеймс, Мері Фарлі, Люк Ебрел, Едгар Морайс, Хантер Кудін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress