Ситуація розгортається з несподіваного боку, коли в будинку чоловіка народився первісток. Справа в тому, що Лара народилася в тілі хлопчика, але з раннього дитинства мріяла стати дівчиною. Вона з раннього віку проявляла свої нетрадиційні нахили, що абсолютно не лякало люблячого батька. Їй шалено пощастило мати розуміючу сім’ю, які разом з нею поділяють всі її бажання і прагнення. У той час, поки всі друзі та однолітки Лари граються в ігри, або ж думають про перше кохання, дівчинка, що перебуває в тілі хлопчика, думає про те, як далі складеться її доля.

Справа в тому, що Лара безумно мріє про кар’єру танцівниці, але все ускладнює той факт, що вона знаходиться в тілі протилежної статі. Головна героїня кожен день по годинах п’є безліч дорогих гормонів, які допомагають їй стрімкими кроками йти до бажаного результату. У дівчини є молодший брат, якого вона шалено любить. Фільм Дівчинка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Головна героїня займається вихованням свого братика, навчаючи його давати здачу і кривдникам. Головна героїня з нетерпінням чекала того самого моменту, коли вона зможе відправитися в Німеччину і вступити в найкращу і знамениту балетну школу, яка славиться неймовірною майстерністю.

Режисер: Лукас Донт
В ролях: Віктор Полстер, Ар’є Вортхальтер, Олівер Бодар, Тімен Говертс, Кателена Дамен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress