Сімейна фантастична драма «Дівчинка і робот» 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p, акцентована на маленькій дівчинці на ім’я Сем, мати якої загинула в аварії. Після цього випадку дівчинка повністю замкнулася в собі, через що стала об’єктом для насмішок серед однолітків і однокласників. Одного разу Сем зібрала собі робота з набору, щоб він встав на захист не тільки від злих мов, але і від нової жінки її тата… Мама Сем гине в автоаварії, і дівчинка замикається в собі і стає об’єктом насмішок однокласників.

Вона збирає робота з набору, щоб він захистив її від злих мов і нової татової подружки. Цей сімейний фільм не залишить вас байдужими, адже така життєва ситуація може статися з кожним із нас. Фільм Дівчинка і робот (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У фільмі показується, як потрібно долати всі негаразди і проблеми, які можуть обрушитися на маленьку дівчинку. Ця кінокартина буде корисна як дорослим, так і маленьким дітям.

Режисер: Пауліна Лагуді
Актори: Харизма Карпентер, Джош Хопкінс, Емма Рейн Лайл, Білл Білльонс, Ліа Хаттон Бісмор, Медісон Хорчер, Карен Б. Грір, Ронні Л. Клірі, Аллен Хоган, Хлоя Грейс Льючік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress