Фільм Дівчинка в бункері (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Щодня пропадає хоча б один підліток по всьому світу. Дана статистика дійсно невтішна, але з цим нічого не поробиш. Найстрашніше це те, що цих людей дуже складно знайти живими. Зазвичай злочинці намагаються швидко позбутися від своїх жертв, тому найчастіше їх знаходять вже мертвими. Однак існують і такі випадки, коли дітей повертають у сім’ї цілими і неушкодженими, але це трапляється набагато рідше, ніж сумні випадки. В центрі уваги знаходиться дівчинка-підліток, яка опинилася в практично безвихідній ситуації. Вона стала жертвою насильника, у якого в голові криється грандіозний план на найближчий час.

Викрадач обманом викрав дівчинку, а після цього помістив її в спеціальний бункер, звідки вона точно не зможе вибратися. З самого початку головна героїня не зовсім розуміла, що відбувається, а коли нарешті зрозуміла, то було вже занадто пізно. Тепер їй буде досить складно звільнитися з полону, адже вона знаходиться в захищеному бункері під землею. Звичайно ж, шанси на порятунок катастрофічно малі, але дівчинка не збирається опускати руки, адже від її дій залежить її майбутнє.

Чи зможе головна героїня впоратися з усіма проблемами і звільнитися з бункера до того, як ґвалтівник знову повернеться, щоб закінчити своє кровожерне справа? Фільм Дівчинка в бункері 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стівен Кемп
В ролях: Джулія Лалонд, Генрі Томас, Мойра Келлі, Джек Мюррей, Стефен Парк, Джефф Кларк


загрузка...