Олександр втратив батьків у ранньому дитинстві. Мама і тато героя потрапили в серйозну аварію і отримали важкі травми. Лікарі протягом декількох годин боролися за життя пацієнтів. Але хірурги не змогли прооперувати постраждалих. Незабаром кожен з подружжя помер у лікарняній палаті. Саша не пам’ятав подробиці тієї страшної трагедії. Родичі не захотіли брати дитину на своє піклування. Тому хлопчик відправився в дитячий будинок. У своєму новому місці проживання головний герой відчував себе самотнім і чужим. Однолітки не сприймали його всерйоз і частенько задарували.

Будучи підлітком Олександр пішов займатися в легкоатлетичну секцію. Тренер помітив у маленькому і щуплому хлопчині великий талант спринтера. Він попросив у вихователів про індивідуальні заняття з юнаком. Викладачі дали згоду і взяли з Саші слово про те, що рейтинг його успішності в школі не постраждає. Герой вирішує взяти своє життя в руки і викладається на кожному занятті. Фільм Дивись мою любов (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він займає призові місця на змаганнях і готується до великого російського чемпіонату. Якщо хлопець переможе, то може поїхати на Олімпіаду і виграти там золото. Тільки за тиждень до старту…

Режисер: Олександр Сухарєв
Актори: Олег Гаас, Дар’я Білодід, Сергій Маховиков, Георгій Мартиросян, Ірина Подгорна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress