Фільм Дивний тип (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжету опиняється британець на ім’я Алекс, близько 8 років тому хлопець потрапив до в’язниці за вбивство своєї дружини, якого він насправді не скоював. Незважаючи на те, що хлопець під час слідства запевняв усіх, що він не винен у вбивстві — йому ніхто не повірив. Його алібі не вдалося підтвердити, і хоча за запевненнями в ніч вбивства дружини його не було вдома, всі докази вказували на те що саме він винен у вбивстві своєї дружини. Після недовгого суду хлопця визнали винним і відправили на вісім років до в’язниці. Ще перебуваючи у в’язниці Алекс поклявся собі, що коли він вийде він обов’язково знайде людину яка вбила його дружину.

І ось після звільнення, він вирішує зв’язатися з єдиною людиною який сумнівався в його винності і в підсумку повірив йому. Алекс виходить на зв’язок з поліцейським Роном і погодився допомогти йому в його розслідуванні. Новоспечені напарники вирішують для початку зібрати всі наявні матеріали справи і вивчити їх, сподіваючись знайти зачіпку яку все упустили. Фільм Дивний тип (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незабаром вони помічають що деякі зі свідків дають не зовсім виразні свідчення, і плутаються в своїх словах. Алекс вирішує розворушити минуле і знову зустрінеться зі свідками, в надії дізнатися нові факти вбивства коханої жінки!

Режисер: Ignacio Maiso
Актори: Джон-Крістіан Бейтман, Грег Канестрарі, Пол Дьюдні, Lucia France, Adam Harridence


загрузка...