Фільм Дихайте нормально (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В далекій Ісландії, на невеликому острівці під назвою Рейкьянес живуть дві жінки. Лара-корінна мешканка, яка самостійно виховує сина Ельдара. Героїня драматичної картини «Дихайте нормально» дуже любить дитину, саме тому вона активно бореться за права людини в одній із громадських організацій. Вона вважає що потрібно міняти звичні стереотипи, виходити за рамки вікових стандартів. Лара готова боротися з проблемами покоління для того, щоб синові жилося в майбутньому набагато краще. Інша героїня, Аджа, є біженкою з Гвінеї. Вона знаходиться на межі відчаю і сподівається на те, що отримає від скандинавської влади добро на політичний притулок.

Тільки в цьому випадку можна розраховувати на мирне майбутнє в цивілізованій державі. Жінок пов’язує те, що обом доводиться боротися за щастя, що їх життєві шляхи іноді перетинаються, але не настільки, щоб почати спільну боротьбу. Фільм Дихайте нормально (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Несправедлива доля продовжує випробовувати їх на міцність, доводиться залишати минуле далеко позаду і брати на себе нові клопоти. Постійні пастки випадкових обставин змушують йти до мети через безліч перешкод. Лара і Адже йдуть на щастя.

Режисер: Исолд Уггадоттир
В ролях: Kristín Þóra Haraldsdóttir, Бабетида Саджо, Patrik Nökkvi Pétursson, Bragi Arnason, Торстейнн Бахман, Агуст Бьярнасон, Свеинн Геирссон, Сольвейг Гюдмундсдоттир, Helga Vala Helgadóttir, Джейкоб С. Йонсон


загрузка...