Фільм Дихання (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Герой драматичної картини «Дихання» онлайн молодий чоловік на ім’я Сандро. Герой картини живе на березі океану в Австралії. Як і багато живуть біля великих водойм, Сандро захоплюється серфінгом. З юності він любить екстремальні пригоди, йому подобається підкорювати хвилі і в основному він цим займається, коли вирує океан, і хвилі піднімаються на кілька метрів. Сандро розуміє, що в таку погоду не варто ризикувати, але саме ризик і адреналін кожен раз в негоду жене його знову і знову перевірити свою майстерність і вміння. Одного разу під час катання на серфінгу до хлопця підходять двоє хлопчаків.

Ці підлітки не знають, як зайняти свій день, живуть вони тут же недалеко. Хлопці кілька днів вже спостерігають за Сандро і ніяк не наважувалися підходити до нього. На подив Сандро дуже швидко погоджується стати наставником хлопців. Кожен з цих героїв знайшли один одного товариша і співрозмовника.

Якщо для хлопців Сандро став учителем, який вчить їх відвазі і мужності, сам Сандро з цими пацанами відчув, що він потрібен комусь, і може принести користь. Фільм Пипець 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Саймон Бейкер
В ролях: Елізабет Дебики, Річард Роксбург, Саймон Бейкер, Меган Смарт, Рейчел Блейк, Яцек Коман


загрузка...