загрузка...


Андреа приїхала з провінції в Нью-Йорк, щоб закріпитися і стати успішною журналісткою. Після довгих пошуків роботи і нескінченних співбесід їй вдалося отримати запрошення на заняття вакансії помічниці головного редактора популярного видання «Подіум». Міранда Престлі навіжена керівниця всіляко пресує провінціалку, даючи безглузді завдання. Через кілька місяців сущого пекла, асистентці вдалося пристосуватися з вимоги владної леді-бос. Робота у видавництві дала Андрії великий досвід, перетворивши в красиво одягнену дівчину, професіонала своєї справи.

Від сірої мишки з маленького містечка, залишилося лише ім’я. Опинившись практично на вершині кар’єрного успіху, дівчина озирнулася назад і жахнулася. Всі улюблені друзі залишилися в минулому житті, їм на заміну прийшли лицемірні колеги, які засуджують її за спиною і улесливо усміхнені в обличчя. Наречений не зміг витримати трансформації коханої, в зарозумілу і зарозумілу панночку з амбітним характером і кинув її, залишивши одну.

Андреа зрозуміла, що через кілька років перетворитися на копію самотньої Міранди. Вона збирається силами і звільняється, щоб повернути колишні стосунки. Фільм Диявол носить Prada (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Фрэнкел
В ролях: Меріл Стріп, Енн Хетеуей, Емілі Блант, Стенлі Туччі, Саймон Бейкер, Едріан Греньє, Трейсі Томс, Річ Соммер, Деніел Сунджата, Девід Маршалл Грант

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress