загрузка...


Коли на далекій півночі з’являється Нова природна аномалія, глава великої інформаційної компанії вирішує особисто подивитися на неї поблизу. Молода людина жадає пригод, і хоче на своїй шкурі відчути велике, незрозуміле для науки подія. Але так як літак не може доставити його одного, потрібно знайти фахівця в даній області. Вибір падає на бідну дівчину, що завдяки важкій роботі змогла зійти на рукотворний Олімп. Зібравши речі, загін вирушає в дорогу. Раптово, трапляється страшна подія. Через великий сніговий вихор транспорт зазнає аварії. Виживають тільки головні герої, зумівши вибратися з-під завалів в останній момент.

Втікши від диких звірів, пара намагається зрозуміти, як саме їм належить виживати в умовах крайньої півночі. Тепер не до фактичних досліджень. Потрібно якось реагувати на поставлені реалії долі, використовуючи підручні засоби. Молодим людям потрібно працювати спільно, але чи зможуть вихідці з двох різних класових реалій домовитися, ставши товаришами по нещастю? Загін вирішує відправитися на станцію. Саме там їх можуть врятувати, і викликати новий літак. Тільки ось, чи зможе мільйонер працювати на рівних разом з простою робочою людиною? Адже якщо дівчина готова до нестатків крайньої півночі, то чоловік, на жаль, поняття не має, що таке перешкоди.

Але все колись буває в перший раз, особливо, бійка зі стихією за життя. Головне впоратися з цією проблемою, так як спрага жити досі наполегливо витає в повітрі. Фільм До краю світу (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: У Юінь
Актори: Марк Чао, Ян Цзишань, Jao Felipe

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress