Фільм До світанку (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головною дійовою особою в цьому захоплюючому трилері «До світанку» 2018 є колишній морський піхотинець, раніше служив у гарячих точках. Чоловік бачив так багато жахів, що одного разу психіка його дала збій, і йому стали здаватися всілякі не реальні речі. Наприклад, гуманоїди або різного роду монстри. Лікарі діагностували у нещасного найсильніший пост травматичний синдром, що виник після отримання серйозної травми. Прийти в себе до кінця пацієнт так і не зміг, і його змушені були відправити додому. Прибувши на Батьківщину, до дружини і дітей, сім’янин став вести себе дуже дивно, чим лякав домочадців. Страждання від ПТСР були настільки болісними, що головний герой ледь справлявся з розгнузданими нервами.

Однак, основна небезпека очікувала членів його сім’ї попереду, адже чоловік убив собі в голову божевільну ідею. Хворий хлопець раптом вирішив, що незабаром має статися вторгнення інопланетян, які збираються знищити всіх живих істот на Землі. І часу до нападу, на думку психопата, залишається все менше. Він упевнений, що до світанку ціла армія гуманоїдів з’явиться над планетою, і почне повномасштабну війну. Крайнім терміном вважається світанок, і до цього часу колишній військовий хоче підготувати все сімейство до війни. Фільм До світанку (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він озброює дружину, пояснює правила стрільби і захисту своїм дітям, а сам згадує колишні навички. Але раптом він правий, і скоро очікується справжня війна з прибульцями? Де правда в цій історії?

Режисер: Себастьєн Базіле, Майк Галван
В ролях: Джейсон Кауфман, Тара Вествуд, Дена Мелані, Деніел Ковин, Нарада Кемпбелл, Крістофер Конвери, Olivia McMahon, Джон Блейлок, Robbie DeRaffele, Джиммі Гарі мл.


загрузка...