Похмурий і трохи запальний Жак є власником невеликого бару. У цьому питному закладі регулярно збираються місцеві любителі алкогольних напоїв. Щоденна нервова робота викликає серцевий напад у чоловіка. Жак потрапляє в лікарню, де його сусідом виявляється молодий Лукас. У бездомного хлопця нічого немає особистого в житті і він зважився на суїцид. Спроба не увінчалася успіхом і тепер Лукас лежить на лікарняному ліжку. Самотній Жак, як розказано в кінокартині «Добре серце», запросив хлопця попрацювати у нього в барі.

Лукас виявився тямущим і працьовитим малим. Він буквально все розуміє з півслова. Жак, у якого немає спадкоємця, хоче в перспективі залишити свій заклад на Лукаса. Вони стали в якійсь мірі друзями. Один раз до них бар зайшла молода жінка Ейпріл і попросила їй допомогти. Жак хотів випровадити дівчину, але Лукас наполіг, щоб вона залишилася. Присутність жінки призвело до деякої сварки між чоловіками.

Так сталося, що Лукас потрапив у жахливу аварію і загинув. Його серце потрапляє в якості донорського до Жака, тепер вони назавжди Разом. Фільм Добре серце (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дагюр Каурі
В ролях: Пол Дано, Брайан Кокс, Білл Бюэлл, Боді, Сьюзан Бломмарт, Еліс Олівія Кларк, Сонні Браун, Стівен Хендерсон, Сет Шарп, Девід Мосс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress