Фільм Дочка (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Драматична стрічка розповість досить заплутану історію. Генрі Нільсон – літній чоловік, але він ще повний сил, тому готовий зв’язати себе узами шлюбу з молодою і привабливою дівчиною на ім’я Анна. Дівчина довгий час працювала економкою у нього і згодом між ними почали зароджуватися почуття, які переросли в пристрасний роман. Генрі зробив пропозицію прислузі, і вона погодилася вийти за нього. Герой вирішує запросити на весілля рідного сина Крістіана, який не приїжджав додому довгі п’ятнадцять років. Він запропонував йому стати дружкою на торжестві, і хлопець погодився приїхати, адже весілля батька не настільки часте явище.

І ось Крістіан опинився в невеликому містечку лісорубів, де був відсутній настільки довгий час. Місто сильно змінився і герой вже мало що дізнається. Йому доводиться знову знайомитися з місцевими жителями. Йому пощастило зустріти старих знайомих, які були дуже раді бачити Крістіана. Але незабаром хлопцеві треба було дізнатися кілька сімейних таємниць, які могли поставити під загрозу одруження. Але також могла постраждати вся сім’я.

Крістіан починає з’ясовувати подробиці з минулого. Але що він дізнається і як зміниться його життя з-за розгаданих таємниць? Фільм Дочка (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Саймон Стоун
В ролях: Сем Ніл, Джеффрі Раш, Ганна Торв, Міранда Отто, Пол Шнайдер, Кейт Бокс, Одеса Янг, Сара Уест, Івен Леслі, Ніколас Хоуп


загрузка...