Беручи тих, хто нас виховує за батьків, діти не підозрюють, що можуть проживати з чужими людьми під одним дахом. Дорослішаючи іноді відкриваються таємниці, іноді їх відкривають недоброзичливці. Але і не варто говорити про те , що прийомні батьки це погано. Іноді в житті буває і навпаки. Що ж за інтригуючий сюжет, історія покладені в інтригуючу кінострічку під найменуванням «Дочка моя»? Всі події закрутиться біля маленької дівчинки на ім’я Вітторія. Дівчинці виповнилося десять, вона починає розуміти всі принади життя. Місце, де проживала Малятко їй подобалося, хоча не виключено, що більш цивілізовані місця вона б облюбувала неодмінно, була б тільки можливість.

Гості і туристи абсолютно не є завсідниками їх невеликого краю, тому звістка про чужого, той час розлітається всюди. Тіна виховала Вітту в хорошому Тоні, ставилася до дочки ніжно, ласкаво і з любов’ю. Аналіз порівняння наздогнав маленьку героїню в момент знаходження на родео. Тут їй належало познайомиться з неприступною Анжелікою. Порівнюючи свою матір з Анжелікою, вона розставляє пріоритети на користь Тіни. Але що буде, якщо раптом малятку відкриється помилкова завіса їх таємниці?

Як вона буде дивитися на речі після розкритого секрету? Яким він виявиться? Чи будуть дорослі приховувати його до кінця або придумають нову таємницю? Фільм Дочка моя (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лаура Біспурі
В ролях: Валерія Голіно, Альба Рорвахер, Удо Кір, Мішель Карбоні, Джузеппе Бой

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress