Фільм Долина кохання (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой простий чоловік, який мріє про щасливе подружнє життя. Він зустрічає дуже красиву дівчину, яку вирішує спокусити, так як вона йому дуже сподобалася. Вони закохуються друг у друга з першого погляду і їх відносини переходять у вирішальну фазу, так як вони вирішують одружитися. Незабаром у них з’являється син, якого вони дуже чекали і від цього він стає їхнім улюбленцем. Все йде дуже добре, і вони насолоджуються тихим сімейним життям, але ось, відбуваються дивні події: вони розходяться. Причини, які послужили їх розлучення не зрозумілі і всі їхні рідні та близькі люди знаходяться в подиві.

Відбувається горі, так як їх син кінчає життя самогубством. Саме це зближує колишніх подружжя. З’ясовується, що хлопець залишив записку у якій він попросив, що б батьки зустрілися в «Долині Смерті», яка знаходиться в США. Батьки не можуть зрозуміти, що сталося і чому їх син попросив їх зустрінеться саме в цьому дивному місці. Однак, батьки вирішують виконати це прохання сина, так як вона була останньою. Що станеться з нашими героями в цьому місці?

Чи зможуть вони знову почати своє життя за нова? Ясно тільки одне, що їх чекає повне переосмислення свого життя. Фільм Долина кохання (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гійом Ніклу
В ролях: Ізабель Юппер, Жерар Депардьє, Ден Уорнер, Аурелія Тьерре, Дайонн Хоул


загрузка...