Фільм Доля: Історія Камакури (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Камакура. Саме в такі місця часто прагнуть туристи і звичайні люди, які мріють про безтурботну тихого і спокійного життя. Це місце дійсно відрізняється від всіх інших, до яких так звикли звичайні люди. Справа в тому, що тут досі дотримуються давніх традицій і звичаїв, тому комусь вони можуть здатися дуже дивними. Саме в цьому місті досі проходить реєстрація єнотовидних собак, які в будь-який момент можуть виявитися перевертнями. В цьому місці з граничною обережністю ставляться до подій містичної спрямованості. У відділеннях правоохоронних органів є спеціальні підрозділи, які займаються розслідуванням злочинів з містичною спрямованістю.

У цьому місці можна очікувати все, що завгодно, тому воно багате на туристів. Багато людей приїжджають сюди на відпочинок, щоб зіткнутися з чимось таким містичним і непередбачуваним, що неможливо побачити у великих мегаполісах. Це дійсно так, адже в Камакуре можна зустрітися з чимось незвичайним чарівним, що часом не вкладається в голові, і в це дуже важко повірити. Фільм Доля: Історія Камакури (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Втім, поки людина не побачить власними очима те, що насправді відбувається в цьому місці, то не варто робити якісь поспішні висновки, адже розмови про щось містичне і незвичайному можуть залишитися лише розмовами.

Режисер: Такасі Ямадзакі
В ролях: Масато Сакаї, Міцукі Такахата, Синъити Цуцумі, Хіроко Якусимару, Мін Танака, Дзюн Кунимура


загрузка...