Фільм Домовласник (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Всі люди однаково щасливі, лише нещастя у кожного своє, унікальне. У кожній родині існує ряд унікальних психологічних проблем. Не винятком є і подружжя Райан і Клер. Коли вони переїхали в новий будинок їм здавалося, що всі негаразди зникнуть самі собою. Молоді люди навіть і не уявляли у що може вилитися це новосілля. Їх домовласник з вигляду цілком законослухняний, привітний чоловік. А насправді це злісних збоченець, який невідступно стежить за своїми квартирантами. У нього вже готовий підступний план, про яких безтурботна пара нічого не підозрює.

Надмірна увага літнього чоловіка з часом стає надто нав’язливим. Ні у спальні, ні в душі, ні в убиральні закохані не можуть почувати себе в безпеці. Відчуваючи на собі постійне пильну увагу, жертви збоченого підсвідомості намагаються протистояти чужій волі. Проте це не так вже просто. Чи витримають палкі серця таке випробування? Чи збудуться райдужні мрії про спільне життя і безтурботне щастя?

Що за сюрприз придумав для молодят загадковий переслідувач? Можна зберегти любов, пройшовши через жорстокі випробування? Коли все таємне може стати явним? Фільм Домовласник 2015 дивитися онлайн в хорошій якості HD.

Режисер: Віктор Заркофф
В ролях: Невілл Арчамбо, Сара Болдуін, Шон Керріган, Jim Cummings, Піджей МакКейб, Thomas Modifica Jr., Брайан Монкриф, Хайді Нидермейер, Етан Розенберг, Форрест Тейлор


загрузка...