Кінокартина «Донбас», входить до числа військових трагікомедій і оповідає про дії солдатів, які проживають на території східної частини України. Кінострічка представлена у вигляді 13 окремих епізодів, які в цілому створюють картину ситуації, яка склалася в цьому регіоні. За основу сюжету були взяті відеоролики любителів, які проживають в самопроголошеній Новоросії. Кожен з епізодів фільму «Донбас», який можна дивитися онлайн на цьому сайті, зазначає байдужість влади до життя простих людей.

В одній зі сцен представлений звичайний український пологовий будинок, де невідомий чоловік розповідає співробітникам медичного закладу і породіллям про крадіжку головного лікаря клініки. Як доказ надається Кабінет доктора, заповнений різними ковбасами, шоколадними батончиками ТА ІНШИМИ продуктами ХАРЧУВАННЯ. Сцена закінчується тим, що чоловік бере гроші у лікаря, якого обзивав злодюгою і зобов’язується нікуди не викладати відзнятий матеріал. Фільм Донбас (2018) дивитися онлайн.

В якості подарунка за його мовчання, перед актором постає напівоголена медсестра. Кіно розповідає про життя ополченців, особливості блокпостів та інші фактори, пов’язані з військовою діяльністю і спробами людей нажитися на порожньому місці.

Режисер: Сергій Лозниця
В ролях: Борис Каморзін, Сергій Колесов, Валеріу Андрюцэ, Євген Чистяков, Vadim Dubovsky, Svetlana Kolesova, Георгій Делієв, Костянтин Итунин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress