Фільм Дора, або Сексуальні неврози наших батьків (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дора – головна героїня мелодраматичної сімейної картини під назвою «Дора, або Сексуальні неврози наших батьків». Цей фільм ви можете дивитися в режимі онлайн в хорошій якості прямо зараз. Дівчині від роду лише вісімнадцять років. Досить тривалий час вона провела в спеціальному медзакладі, де лікують дітей, хворих аутизмом. Дора, як ви можете зрозуміти, страждає цим захворюванням. Тепер вона повертається додому, і повинна щодня, у певний час приймати спеціальні медикаментозні препарати, за що відповідає її рідна мати. Але в один прекрасний день сталося щось непередбачене!

Матір забуває дати ліки дочки, і та тікає у відкритий, практично незнайомий для неї світ. Дора щаслива, адже в цьому світі все є, щоб зробити її щасливою. Найбільше головна героїня, страждаюча аутизмом, тягнеться до людей. І одного разу її заманили в туалет метро, де зґвалтували. Пройде час, і дівчина дізнається, що тепер вона носить дитину.

Ось тут-то і варто задуматися, задатися питанням, що ж робити далі? Не буде моральним злочином народжувати в такій ситуації? Фільм Дора, або Сексуальні неврози наших батьків (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стіна Веренфельс
В ролях: Вікторія Шульц, Йєнні Шиллі, Ларс Айдингер, Урс Юккер, Батіг Бергер, Sarah Brie, Тельма Буабенг, Ребекка Буркхардт, Інга Буш, Карина Фалленштайн


загрузка...