загрузка...


«Дорога додому онлайн» — це яскрава, гарна, дуже цікава драма, яка знята в Новій Зеландії. Автором проекту є режисер Джекі ван Бік. Він же виступив і сценаристом цього дивного фільму. Продюсуванням картини займалися такі талановиті особистості, як Аарон Уотсон, Ф. Кемпбелл, Д. Кеннеді. На головні ключові ролі були запрошені гідні представники акторської середовища, це в тому числі Девід Елліот, Д. Хиллок, Челсі Престон-Крейфорду. У цієї юної леді – непростий характер, хоча вона мила, красива і навіть чарівна.

Трапляється так, що вона тікає з дому, вся справа в тому, що винен і вдачу дівчини, і її юний вік, а також ставлення до навколишнього світу. І ось вона, пішовши з рідних пенатів, потрапляє в жахливу історію. А точніше, в аварію. На щастя, дівчина залишається жива. Та ще й рятує життя одного з тих, хто теж був учасником аварійної ситуації.

Трапляється так далі, що вона потрапляє в будинок до того, кого вона врятувала. Можна було лише погостювати. Але вона залишається надовго. З цього виходить супердраматическая історія. Фільм Дорога додому (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джекі ван Бик
В ролях: Девід Елліот, Джоді Хиллок, Глорія Попата, Джорджія Спильян, Челсі Престон-Крейфорду

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress