загрузка...


Іноді людина починає замислюватися про те, що відбувається в його житті. У ці самі моменти в пам’яті спливають деякі моменти, які мають величезний вплив. Спогади здатні кардинальним чином змінити справжнє життя людини, і іноді він не може бути готовим до цим тотальним змін. Все відбувається настільки несподівано, що доводиться підлаштовуватися до всіх цих змін, і це стає практично нездійсненно. Втім, не завжди це відбувається саме таким чином. Є деякі люди, які зі своїх спогадів можуть черпати інформацію, яка допомагає їм у подальшому житті.

В центрі уваги знаходиться поліцейський на ім’я Джим Арно, який в якийсь момент став свідомо псувати життя не тільки собі, але й оточуючим людям. Спочатку це виходило якось спонтанно, але потім у нього просто напросто не було іншого вибору. Чоловік з кожним разом все глибше і глибше закопував своє благополуччя і щастя. Однак це була далеко не єдина його суттєва проблема. Незабаром померла його рідна мати. Тільки на похоронах Джим став згадувати про те, що відбувалося в його юності. Фільм Дорога грому (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Разом з цим в його свідомість прийшли розповіді матері про свою юність. Він став з’єднувати ці спогад воєдино, щоб побачити ту саму загальну картину, яка могла повністю змінити його існування.

Режисер: Джим Каммінгс
Актори: Джим Каммінгс, Кендал Фарр, Ніка Робінсон, Жослін ДеБоер, Челсі Едмундсон, Мейкон Блер, Еммі Леонардс, Білл Уайз, Джордан Рей Фокс, Френк Мослі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress