Фільм Дорога на Сіетл (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Адам молодий і перспективний художник. Правда поки що його роботи абсолютно нікому не потрібні. Витрачаючи свій талант він подекуди уривками примудряється заробляти гроші. Щоб платити за своє житло, і іноді, поки ніхто не бачить, малювати свої «невдалі» картини. За що б він не взявся, кожну роботу він намагається довести до логічного завершення. Витративши на неї стільки зусиль, скільки потрібно. Тому частенько він терпить фіаско, бо не всі готові терпіти віддалік себе ексцентричного хлопця, який знає, як і що потрібно робити краще за всіх.

У нього зовсім не залишається друзів, і тепер, коли грошей зовсім ніде взяти, він вирішується на відчайдушний крок – переїзд в маленький і віддалений від центру куточок, де він нарешті зможе сяк-так зводити свої кінці з кінцями. В черговий раз, під час відвідин громадської пральні він зустрічає красиву дівчину Єву, що заробляє собі на життя написанням невеликих і простеньких оповідань. Дівчина не вміє і не може довести до кінця свої великі і великі ідеї. З-за чого змушена працювати так, але самій їй подібної уклад речей ой як не подобається.

Разом їм належить пройти крізь вогонь і воду, полюбити і втратити, а головне, змінити свою власну творчість так, щоб воно сподобалося цілого світу. Фільм Дорога на Сіетл (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ryan David
В ролях: Келлі Лінч, Максиміліан Роуг, Джулія Ось, Ден Эбельс, Кейт Амундсен, Кенні Эпел, Шеріл Брікер, Уолтер Кокс, Майлс Крэнфорд, Олександра Дейвіс


загрузка...