загрузка...


Канну-маленький, допитливий хлопчина, який проживає в індійських нетрях з турботливою мамою Саргам. Жінка намагається створювати сприятливу атмосферу для виховання обожнюваного сина, проте умови існування бідного колекції далекі від нормальних, характерних для середньостатистичного громадянина. У бідняцькому районі елементарні зручності відсутні, тому місцеві мешканці справляють нужду на вулиці, не замислюючись про антисанітарію, що робить проживання неймовірно небезпечним. Ночами люди намагаються не залишати своїх жебрацьких хатин, побоюючись бандитів.

Малолітній Канну звик до подібного життя, але бажає трохи поліпшити становище близьких. Його мрії дуже скромні, але важкі для бідуючих людей. Хлопчик мріє знайти коли-небудь можливість спорудити чистий туалет, щоб мама небажаних ускладнень не відчувала в даному питанні. Одного разу Саргам піддається нападу зловмисника, згвалтував безпорадну жінку. Фільм Дорогий прем’єр-міністр (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Засмучений син знаходить цікавий спосіб вирішення проблеми. Він пише прем’єр-міністру послання, з проханням усунути численні проблеми, і направляється в місто для вручення листа адресату.

Режисер: Ракеш Омпракаш Мехра
Актори: Расика Агаше, Sonia Albizuri, Syna Anand, Adarsh Bharti, Макранд Дешпандэ

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress