Сем Коллінз — справжній комп’ютерний геній, здатний легко зламати будь-яку, навіть саму захищену систему. Прагнучи влаштуватися у велику сільськогосподарську компанію, він вирішив за своїм організувати співбесіду. Для цього хлопець таємно пробрався до їх серверів, представившись представником обслуговуючого персоналу, де зробив зухвале Селфі. Інтерв’юери не оцінили таких поривів і звернулися в поліцію. Хакер був засуджений на тривалий термін. Відсидівши, він вирішив повністю змінити своє життя.

Цьому посприяла зустріч з чарівною Джозі. Сем врятував її, витягнувши з-під коліс автомобіля, після чого вони почали зустрічатися. Хлопець навіть уявити собі не міг, наскільки вона стане для нього дорога. Дівчина виявилася вдовою, яка виховує самотужки дочка, але це зовсім не завадило. Разом вони почали планувати майбутнє. Однак щасливі будні перервалися, коли в будинок Коллінза постукав агент ФБР Ейкс. Він повідомив про крадіжку величезної суми біткоіни і звинуватив в події колишнього хакера.

Чоловік дав Коллінзу 3 дні, щоб той повернув гроші. Але як здійснити це, якщо хлопець нічого не крав? Йому належало скористатися всіма своїми вміннями, щоб знайти справжніх винуватців і уникнути в’язниці. Фільм Доставка гарантована (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джеремі Калвер
В ролях: Джордж Благден, Шарлін Клосші, Роббі Кей, Майкл Біч, Реймонд Дж. Беррі, стела савантів, Мішель Морено, Метт Корнвелл, Отем Диал, Charles Closshey

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress