загрузка...


Головними героями комедійно-драматичного фільму «Достукатися до небес» стали два ще зовсім молодих хлопця Руді і Мартін зі смертельним діагнозом. Вони обидва потрапляють в клініку, стають сусідами по палаті і одночасно дізнаються страшний вирок, адже кожному з них залишається жити недовго. Друзі по нещастю вирішують влаштувати нічну п’янку, таким чином зробивши собі останні проводи. Під час спілкування Мартін дізнається, що його новий знайомий завжди мріяв побувати на морі, то так і не зміг там побувати. Він вирішує здійснити мрію Руді і спробувати встигнути надолужити упущені можливості до швидко насувається смерті.

Швидко обдумавши пропозицію, нові друзі тут же тікають з клініки. Побачивши на стоянці машину, це виявився дорогий колекційний «мерседес», вони, не роздумуючи, викрадають її. Хлопці і припустити не могли, що в багажнику автомобіля виявиться цілий мільйон готівкою, і належить він гангстерам, які влаштували погоню за викрадачами. На шляху до своєї мети героям мимоволі доведеться здійснити пограбування, вони опиняться в борделі, а за ними почнеться справжнє полювання. Фільм Достукатися до небес 1997 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Адже тепер за ними женеться не тільки гангстери, але і поліція. Це стрімке подорож дуже швидко зближує хлопців, вони стають справжніми друзями. Але чи зуміють вони доїхати до моря перш, ніж їх наздожене смерть?

Режисер: Томас Ян
В ролях: Тіль Швайгер, Ян Йозеф Ліферс, Тьєррі Ван Вервеке, Моріц Бляйбтрой, Хуб Стапель, Леонард Лансінк, Ральф Херфорт, Корнелія Фробесс, Рутгер Хауер, Уіллі Томчик

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress