Фільм Довга ніч, короткий ранок (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джеймс зустрічається в кафе з робітницею музею сучасного мистецтва Кеті, і між ними відбувається серйозна розмова. Раніше молоді люди трохи зустрічалися, а потім хлопець просто кинув Кеті, незважаючи на красу, розум і очевидне чарівність цієї прекрасної дівчини. Тепер герой намагається хоч якось виправдатися за свій вчинок. Співрозмовниця намагається приховати свої почуття, і це майже вдається. Відверто тупі спроби героя виправдатися призводять до того, що жінка встає і йде. Почуття не з приємних, але чоловік до них давно вже звик.

В той же день в клубі відбувається знайомство з новою дівчиною. Моніка гарну зовнішність, сексапільна і готова піти за новим знайомим в цей вечір на край світу. Після бурхливої ​​ночі коханці розлучаються. Потім Джеймс відбиває подружку у іншу молоду людину. Сара мила і навіжена. Вона привносить в життя якісь нові відчуття: ризик, страх бути спійманим на місці злочину, полум’я небезпеки. Але ця гаряча штучка — лише одна з багатьох жінок на нескінченному шляху спокушання і нічого не значущих відносин. Сара думає, що зустріла когось особливого, не такого, як усі. Але ось за поворотом вже маячить спокуслива посмішка ще однієї спокусниці. Минула забута. Так хлопець живе довгі роки, ні за кого не чіпляючись і задовольняючись лише короткими зустрічами.

Мерехтіння осіб, пригоди, швидкий і пристрасний секс — більше цього чоловіка нічого і не потрібно. Не відомо, чи зможе хоч хтось зупинити цей калейдоскоп людських доль, які крутяться перед очима пропаленого мачо. Фільм Довга ніч, короткий ранок (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чадд Харбольд
Актори: Шайло Фернандес, Елла Рей Пек, Патен Хьюз, Крістін Євангеліста, Кассандра Фріман, Хелен Роджерс, Стелла Маїв, Наталія Дайер, Ебоні Ноель


загрузка...