Фільм Дратівливість (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мелінда вважала найбільшим подарунком долі зустріч з Робертом. Саме про такого ж вона мріяла з самого дитинства. Він був неймовірно красивий, багатий і вмів домагатися поставлених цілей. Дівчина не могла похвалитися цим же якостями, адже вона була звичайнісінькою темношкірою дівчиною з неблагополучного району. Незабаром вона зрозуміла, чому він зупинив свій вибір саме на ній — коли треба, вона могла бути сильною, а якщо йому хотілося тепла і турботи, то вона ставала самою ніжною і поступливою дружиною. 18 років пролетіли як один день і за весь цей час між ними не виникало сварок або навіть невеликих конфліктів.

Ідеальна пара могла б відсвяткувати золоте весілля, якби не одне але. Останнім часом дружина стала помічати, що Роберт помітно охолов до неї і рідко приходить спати в подружнє ліжко. Криза буває в будь-яких стосунках, але жінка впевнена, що у нього з’явилася коханка. Поки вона намагалася розібратися з психологом і зрозуміти мають підозри під собою тверду опору, чоловік зробив їй невеликий сюрприз — познайомився зі своєю нареченою на ім’я Діана. Фільм Дратівливість 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Небо впало на землю і життя обдуреної дружини не залишилось ні одного сонячного дня. Під час розлучення вона влаштовувала істерики в залі суду, після того як вони отримали підтверджуючі документи, почала розробляти план помсти.

Режисер: Тайлер Перрі
В ролях: Тараджі П. Хенсон, Даніель Николет, Жасмин Саймон, Лайрик Бент, Аджиона Алексус, Тика Самптер


загрузка...