Фільм Древо життя (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой драматичної кінострічки зрілий чоловік на ім’я Джек. Останнім часом він все частіше віддається спогадами про минуле. Далекому і чистому періоді життя – часу дитинства. Світ здавався зовсім іншим — прекрасним, світлим і безтурботним. В юному віці сприйняття дійсності значно відрізнялося від того, яким її бачили і відчували дорослі люди. Його оточувала велика сім’я. Крім батьків – дуже побожної матері, завзято чтившей християнські догми і суворого батька, чия позиція полягала в тому, щоб його діти (у Джека було троє братів) дбали про себе самі, і пробивались у життя, не зважаючи на будь-які перешкоди, навіть суперечать моральним принципам.

Абсолютно різні підходи до виховання, що використовували опікають його люди, розривали хлопчика на частини, адже він не міг визначитися чиїх порад йому слідувати в першу чергу. Але він поважав і любив і матір, і батька і не хотів їх розчаровувати. Але чим старше ставав герой, тим ясніше твердіше ставав його розум. Фільм Древо життя (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Райдужна курява незабаром розвіялась, коли йому довелося зіткнутися з жорстокою реальністю, де крім любові існує смерть і розчарування. І нарешті, він зміг зробити правильний вибір.

Режисер: Терренс Малік
В ролях: Бред Пітт, Шон Пенн, Джессіка Честейн, Тай Шерідан, Хантер МакКракен, Ларамі Эпплер


загрузка...