Том Бейлі і припустити не міг,що його найкраща давня подруга Ханна збереться заміж. І треба ж було статися саме тоді, коли Патрік зрозумів, що сам по справжньому закоханий у неї. Як же йому вчинити: благородно відступити і взяти участь у весіллі у коханої в якості Одного Нареченої , або спробувати засмутити майбутнє весілля з багатим шотландцем і завоювати серце дівчини. Тому вибирає друге і робить незліченні спроби зірвати майбутнє одруження. Ретельно готуючись до ролі подружки нареченої, він вірить, що весілля не буде. Том Бейлі і Ханна – кращі друзі.

Тому закоханий у свою гарну подругу, але побоюється можливих зобов’язань і геть відмовляється визнати очевидний факт. Але йому необхідно зізнатися в своїх почуттях до того моменту як Ханна знайде свого судженого. Ханна зустрічає Коліна заможного шотландця, який підкорює серце прекрасної дівчини і пропонує їй вийти за нього заміж. Фільм Друг нареченої (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тому повинен бути присутнім на весіллі і стати одним зі свідків її щастя, так як Ханна вибирає його своїм Другом Нареченої. Що ж чекає головних героїв? Визнається Тому в своїх щирих зовсім не дружніх почуттях?

Режисер: Пол Вейланд
В ролях: Патрік Демпсі, Мішель Монахен, Кевін МакКидд, Кадім Хардисон, Кріс Мессіна, Річмонд Аркетт, Бізі Філіппс, Вітні Каммінгс, Теа Емілі Нельсон, Кетлін Куинлен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress