Фільм Друге життя Уве (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой представленої драматичної кінокомедії «Друге життя Уве» вже досить старий, але це абсолютно не змінює думку про нього навколишніх. Адже у молоді роки він суттєво зіпсував життя оточуючим своїми переконаннями. Просто Уве дуже допитливий, прагматичний і дуже правильний людина, що бажає, щоб так жили всі його сусіди. Колись, головний герой представленої картини мав роботу, яка йому дуже імпонувала. Він ходив по квартирах сусідів, оглядав житло, і якщо щось йому не подобалося, виписував досить значні штрафи. Тепер він на пенсії, кохана дружина, що підтримує його у всьому, недавно померла.

Головний герой повністю втратив сенс життя, і його голову все частіше відвідують думки про самогубство. Вирішивши, що на цьому світі йому більше нема чого робити, Уве взяв міцну мотузку, зробивши петлю, вішатися зібрався. Але в той момент, коли чоловік сів на табуретку і одягнув зашморг на шию, за вікном щось з гуркотом впало. Нові сусіди, вносять речі в квартиру, не помітили поштову скриньку старого, тим самим врятували його від вірної смерті.

Уве повністю переосмислив своє життя, він відмовився від суїциду, і тепер буде намагатися жити зовсім інакше, завойовуючи любов і повагу сусідів. Фільм Друге життя Уве (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ханнес Холм
В ролях: Рольф Лассгорд, Філіп Берг, Карін де Фрумерье, Ida Engvoll, Зозан Акгюн, Тобіас Альмборг, Віктор Боуе, Анна-Лєна Бергелин, Лассе Карлссон, Сімон Еденрот, Бахар Парс


загрузка...