загрузка...


На звичайного американського підлітка Лоренса, героя комедійної мелодрами «Другий шанс на Різдво онлайн», несподівано звалюється ціла купа випробувань. І все напередодні улюбленого сімейного свята! Замість затишних зимових радощів і розпаковування подарунків хлопчина змушений налагоджувати стосунки з новим вітчимом. А той виявляється людиною складним, невже, навіть не намагається вникнути в переживання юного пасинка. Скритність чоловіки, підозри, а також ревнощі по відношенню до мами не дають Лоренсу беззастережно прийняти «татуся».

Різнорідні неприємності, досі не турбували хлопчини, теж вперто заявляють про себе. Лоренс намагається поодинці розбиратися з ними, адже на допомогу засліпленою любов’ю матусі і байдужого вітчима сподіватися не доводиться. Але Різдвяна суєта-чарівний час, коли перетворюються і світлішають навіть найпохмуріші помисли, а люди добріють. Чи знайдеться місце взаєморозумінню в цьому розрізненому сімействі? На Лоренса несподівано звалюється непосильна ноша, яка кардинально змінює його долю. В його житті з’являється новий вітчим, відносини з яким залишають бажати кращого.

До того ж, як і всякому підлітку, хлопчикові доводиться боротися з безліччю неприємностей на своєму шляху. Однак, Лоренсу належить зіткнутися не тільки з підлітковими проблемами. Фільм Другий шанс на Різдво (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Денні Бедэй
В ролях: Катріна Бегін, Тилки Джонс, Шарлін Тилтон, Стівен Тед Бьоклер, Олександрія Коллінз, Ванесса Кай, Ryan Munzert, Хоуп Блэксток, Al Cutri, Karen Dezelle

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress