Фільм Друзі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Багато хто стикався з проблемою, коли за серце дівчини доводилося боротися. Як би сумно це не звучало, любовні трикутники в сучасному світі це далеко не новина. Але як бути, коли суперниками виявляються два кращих друга? Абель красивий, впевнений у собі, але з характером. Клеман більш стриманий і цілеспрямований актор-початківець. Обидва вони нічим не схожі один на одного, обсалюто різні, але обидва дуже віддані своїй дружбі. Принаймні так було поки вони обидва не закохалися в одну і ту ж дівчину. Мона працює продавщицею в кавовому кіоску на вокзалі.

Чарівна, скромна, сором’язлива дівчина відразу підкорила серця друзів. Як би закохані хлопці не намагалися завоювати її серце дівчина була не злочинна. Вона спілкувалася з обома, але нікому з них не відповідала взаємністю. Всі спроби наблизиться до дівчини закінчувалися провалом. Але спільна прогулянка по нічному місту розставляє на свої місця. Друзі дізнаються що у Мони є таємниця, яку вона нікому цього не розповідала.

Саме в цієї таємниці криється причина того, чому дівчина не відповідає друзям ніякої взаємністю. Після того як Абель і Клеман дізнаються правду, вони обидва відразу змінюються раз і назавжди. Фільм Друзі (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Луї Гаррель
В ролях: Голшифте Фарахані, Венсан Макені, Луї Гаррель, Мао Адам, П’єр Мэйллет, Крістель Делоз, Ризлен Ель Коен, Йен Трам Ле Тхі, Хітомі Рьоке Дюран, Улісс Королитски


загрузка...