Якщо людині не судилося подолати деякі перешкоди і зайняти місце, про яке він палко мріяв, будучи студентом, то це не означає що у нього відсутня та журналістська жилка, закладена від природи. Герою не судилося той час підкорити своїм талантом публіку, керівників, але він не засмучувався, бо вважав, що про його досвід ще дізнаються. Так починалася кар’єра молодого цікавого кіногероя у фільмі «Друзі по злочину». Підробіток природно необхідна. Без грошей не проживеш. Тому він влаштовується звичайним співробітником, звичайним роботягою в одну невелику автомайстерню.

Новоем місце загрожує новими знайомствами. Серед складу майстерні був один хлопець його ж віку, поведінка якого очікувала бути кращим. Його відсторонення від спілкування було видимим. З ним не можна нормально поговорити, молода людина постійно йде від розмови і при цьому стає моторошно від знаходження поруч з ним.Явно така поведінка означало якусь таємницю, з якою він ніколи не розлучався і повідати яку нікому не збирався. Журналіст душі починає розуміти його поведінку, виникли підозри в його маніакальною орієнтації наштовхували героя на думку, що перед ним жахливий маніяк з минулого.

До чого приведуть його розслідування? Чи дізнається чоловік всю правду про підозрюваного. Чи він вбив усіх жертв сімнадцять років тому? Фільм Друзі по злочину (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Такахиса Дзэдзэ
Актори: Тома Ікута, Ейта, Мунетака Аокі, Кандзі Фурутаті, Каору Ііда, Хосі Ісіда, Кахо, Рейко Катаока, АІ Кітаура, Мантаро Коїті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress