загрузка...


Джонатан і Джон-брати-близнюки, що ділять одне тіло через унікальний неврологічний синдром. Це можна назвати якоюсь незвичайною формою роздвоєння особистості. Джонатан-спокійний, акуратний і відповідальний чоловік, який не спить в цьому тілі з сьомої ранку до третьої години дня. Він працює архітектором в офісі, потім приходить у свою невелику нью-йоркську квартиру і записує на камеру відео, розповідаючи, як пройшов його день. Це виглядає так, ніби він створює відеощоденник. Але насправді відеозапис призначений його братові, який прокидається о 19:00 і перебуває в цьому тілі до третьої години ночі.

Він – більш вільний і розкутий, провідний нічне життя хлопець. Перед сном він також записує відеозвернення, які пізніше повинен подивитися. Про це феномен знає тільки доктор Міна Наріман – жінка, яка розробила для близнюків спеціальний мозкової імплантат, що дозволяє регулювати їх роздвоєну особистість.

Однак у них є особлива домовленість: вони не повинні вступати в романтичні стосунки, але Джон потай від близнюка починає зустрічатися з симпатичною барменшею Оленою. Фільм Дублікат (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Білл Олівер
В ролях: Патриша Кларксон, Енсел Елгорт, Метт Бомер, Сьюкі Уотерхаус, Дуглас Ходж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress