Безсумнівно, кожна людина хоч раз у житті вчив іншої людини жити, що радив, рекомендував зробити так, а не інакше, вважаючи себе профі в тому чи іншому питанні. Ніби інші люди сліпі і не помічають тих речей які ми бачимо, і помиляються роблять неправильно. Але як виходить на практиці не такі ми вже й професіонали, життя штука непередбачувана, більш того нав’язувати комусь свою думку це нерозумно, бо людина сама собі господар і має право робити, що він хоче. Му тільки можемо міркувати після скоєного нами, і аналізувати щоб було якщо б ми вчинили по-іншому.

Фільм «Думай, як чоловік» розповість нам про головного героя, який підказує своїм друзям як краще вести себе з тією чи іншою дівчиною. Свого роду тонкий психолог знає больові місця жінок, він знає як зміцнити, повернути відносини. Можна сказати фахівець у своїй справі, він може дати слушну пораду як змусити жінку зробити все, що ти хочеш. До нього прислухаються, використовують його поради, правда тільки в своєму колі спілкування — друзі, знайомі. Всі ці люди вважають його гуру, кращим з кращих.Як покаже час у нього самого не все гладко, його сімейне життя розвалюється, тепер він сам потребує чиєму або раді.

Але визнавати цього не хоче. Це само собою зрозуміло — як гуру відносин може зізнатися в такому, він тихо світом хоче вирішити свої побутові проблеми. Фільм Думай, як чоловік (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тім Сторі
В ролях: Майкл Або, Джеррі Феррара, Миган Гуд, Реджіна Хол, Кевін Харт, Тараджі П. Хенсон, Терренс Дженкінс, Дженніфер Льюїс, Романі Малко, Гарі Оуен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress