Діти часто виявляються здатні на вчинки, які не очікують від них дорослі. Їх погляд ще не застеляють дрібні проблеми і жадібні потреби. Вони живуть з відкритим серцем і готові простягнути руку допомоги тому, хто її щиро потребує. Саме таким у свої дванадцять років був хлопчина на ім’я Ксан. Одного разу він знайшов дитинча гепарда, який позбувся материнської опіки і міг загинути. Дитина не побоявся взяти його до себе і виростив, зробивши тварину сильною і готовою до суворого життя на лоні дикої природи. А коли прийшла година, Ксан, скріпивши серце, відпустив свого улюбленця.

Адже він розумів, що свобода завжди краща за найсолодшу неволю. Але тільки звіра не чекало за порогом нічого хорошого. Чуже йому середовище повниться небезпеками. Там мешкають, леви, крокодили та інші хижаки, які з перших днів життя вчилися не придушувати, а розвивати свої інстинкти. Але найгірше те, що за ним по п’ятах слід безжальний мисливець, який сподівається виручити чималі гроші за його рідкісну шкуру. Фільм Думки про свободу (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І тільки Ксан, якщо у нього вистачить сміливості, може врятувати свого друга. Це стане справжнім випробуванням на міцність, але чи під силу воно звичайному, нехай і надзвичайно сміливій дитині?

Режисер: Керрол Беллард
В ролях: Алекс Микаэлетос, Імонн Уолкер, Хоуп Девіс, Кемпбелл Скотт, Мері Махато, Нтабисенг Кеноши, Дженніфер Штейн, Ніккі Ребелло, Гарт Ренекл, Андре Штольц

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress