загрузка...


«Дурне діло нехитре» — фільм про особливості суворої та іронічної скандинавської помсти. Нільс Дікман приблизний у всіх аспектах громадянин. Він ладнає з оточуючими, хоча намагається триматися осторонь, працює на потужній снігоприбиральній машині, а нещодавно ще й отримав звання Людини року за свою нелегку і чесну працю. Але Нільс отримує страшну звістку про смерть свого сина Інгвара. Як повідомляє офіційна влада, молодий чоловік помер від передозування наркотиків. Але Дікман не вірить навіть у той факт, що хлопець був наркоманом, тому приймається за власне розслідування.

З неймовірною легкістю він знаходить перших підозрюваних і розправляється з ними без особливих коливань, витягнувши корисну інформацію перед приведенням вироку до виконання. Просуваючись по кримінальному ланцюжку Норвегії, Нільс виявляється втягнутим в розбирання двох угруповань: місцевої та іммігрантської зі Східної Європи.

Ставки зростають, але відчайдушний батько не думає відступати. Він повинен дізнатися правду і покарати винних самостійно. Фільм Дурне діло нехитре (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ганс Петтер Моланд
В ролях: Стеллан Скарсгард, Бруно Ганц, Біргітта Йорт Серенсен, Крістофер Хивью, Якоб Офтебро, Підлогу Сверре Валхейм Хаген, Тобіас Зантельман, Сергій Трифунович, Андерс Баасмо Крістіансен, Стіг Хенрік Хофф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress