загрузка...


Драматичний фільм Джеймі Беббіта «Душа тиші» про темну таємницю глухонімої дівчини Дот. Пол і Олівія Дір змушені були забрати свою хрещеницю після смерті її матері. Дот не розмовляє, не чує, і сімейство спочатку лякається дивної дівчини. Але поступово їх глухоніма хрещениця зачаровує не тільки їх самих, але і їх дочку Ніну, її однокласників і юну спортсменку, успішно займається чирлидингом. Задумлива дівчинка володіє таким привабливим магнетизмом, що все навколо починають зачаровуватися нею.

Дот мовчки слухає, не чуючи, зворушливо киває головою, ніжно посміхаючись. І їй починають довіряти всі свої найпотаємніші, лякаючі таємниці. У кожної людини з її нового оточення є те, що вони можуть розповісти тільки глухонімий дівчинці. І їм нітрохи не страшно, що ці їхні одкровення будуть розкриті.

Але всі ці друзі навіть не здогадуються, що найбільшу таємницю ховає сама Дот. Фатальна подія, що сталася у хресних Дір, змусить Дот розкрити зловісну таємницю. Фільм Душа тиші (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джемі Бэббит
В ролях: Еліша Катберт, Камілла Белль, Іді Фалько, Мартін Донован, Шон Ешмор, Кеті Міксон, Девід Галлахер, Шеннон Марі Вудворд, Mj Vandivier, Джо Бейкер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress